OPEL / RENAULT / NISSAN MASTER- TRAFIC-LAGUNA-VIVARO-MONZA-INTERSTAR KIZDIRMA BUJİSİ SV077

SVAC SV077

BUJİ UÇ ÖLÇÜSÜ 24

BUJİ BOY ÖLÇÜSÜ 152

VOLT 11V

RAF 0245

OEM KODLARI

Svac Volt OEM Beru Bosch NGK HKT
SV077 11V 82 00 012 099  010022351 250.202.128  Y-517J B-116

D-Power 66 ,
DP66 ,
Y-517J
NGK 91766
DACIA: 82 00 012 099
INFINITI: 11065-00Q0A
INFINITI: 82000-12099
NISSAN: 8200012099
NISSAN: 0100 226351
NISSAN: 11065-00Q0A
OPEL: 4430069
OPEL: 4430920
OPEL: 4506155
RENAULT: 8200012099
RENAULT: 7700103674
RENAULT: 8200445627
RENAULT: 8200517313
BERU: GN026
BOSCH: 0250202128
DENSO: DG126
16-14 860 0006 MGP0032
MEY 16148600006
4040074011416
BOSCH: 0 250 202 128
GENERAL MOTORS: 93161489
GENERAL MOTORS: 93161342
GENERAL MOTORS: 9201698
GENERAL MOTORS: 955084093
NISSAN: 11065-00QAE
NISSAN: 11065-00Q0A
OPEL: 45 06 155
OPEL: 44 30 920
OPEL: 44 30 069
OPEL: 12 14 080
RENAULT: 8200012099
RENAULT: 7700103674
RENAULT: 8200445627
RENAULT: 8200517313
VAUXHALL: 45 06 155
VAUXHALL: 44 30 069
VAUXHALL: 12 14 080
BREMI: 26032
FAE: 74190
FEBI BILSTEIN: 21866
NGK: 91766
NGK: 3319
TOPRAN: 207 046
VALEO: 345120
VEMO: V99-14-0071
NISSAN 1106500QAE
NISSAN 1106500Q0A
OPEL 4430920
OPEL 93161489
OPEL 4430069
OPEL 93161342
OPEL 1214080
OPEL 95508493
RENAULT 8200445627
RENAULT 82005173
87295917664

UYUMLU ARAÇLAR

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı Motor Tipi Beygir
NISSAN INTERSTAR Kutu 2003 – Sonrası dCi 100 73KW
NISSAN INTERSTAR Otobüs 2003 – Sonrası dCi 100 73KW
NISSAN INTERSTAR Düz kasa kamyon Sasi 2004 – Sonrası dCi 100 73KW
NISSAN INTERSTAR Otobüs 2006 – Sonrası dCi 100 74KW
NISSAN INTERSTAR Kutu 2006 – Sonrası dCi 100 74KW
NISSAN INTERSTAR Otobüs 2002 – Sonrası dCi 120 84KW
NISSAN INTERSTAR Kutu 2002 – Sonrası dCi 120 84KW
NISSAN INTERSTAR Düz kasa kamyon Sasi 2003 – Sonrası dCi 120 84KW
NISSAN INTERSTAR Otobüs 2006 – Sonrası dCi 120 88KW
NISSAN INTERSTAR Kutu 2006 – Sonrası dCi 120 88KW
NISSAN INTERSTAR Düz kasa kamyon Sasi 2006 – Sonrası dCi 120 88KW
NISSAN INTERSTAR Otobüs 2002 – Sonrası dCI 90 66KW
NISSAN INTERSTAR Kutu 2002 – Sonrası dCI 90 66KW
NISSAN PRIMASTAR Kutu 2003 – Sonrası dCi 140 99KW
NISSAN PRIMASTAR Otobüs 2003 – Sonrası dCi 140 99KW
NISSAN PRIMASTAR Otobüs 2006 – Sonrası dCi 150 107KW
NISSAN PRIMASTAR Kutu 2006 – Sonrası dCi 150 107KW
OPEL MONZA Otobüs 2000 – Sonrası 2.2 DTI 66KW
OPEL MONZA Kutu 2000 – Sonrası 2.2 DTI 66KW
OPEL MONZA Düz kasa kamyon Sasi 2000 – Sonrası 2.2 DTI 66KW
OPEL MONZA Damperli kamyon 2000 – Sonrası 2.2 DTI 66KW
OPEL MONZA Kutu 2003 – Sonrası 2.5 CDTI 74KW
OPEL MONZA Kutu 2003 – Sonrası 2.5 CDTI 88KW
OPEL MONZA Kutu 2003 – Sonrası 2.5 CDTI 107KW
OPEL MONZA Otobüs 2003 – 2006 2.5 CDTI 73KW
OPEL MONZA Düz kasa kamyon Sasi 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 74KW
OPEL MONZA Damperli kamyon 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 74KW
OPEL MONZA Damperli kamyon 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 88KW
OPEL MONZA Otobüs 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 88KW
OPEL MONZA Düz kasa kamyon Sasi 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 88KW
OPEL MONZA Damperli kamyon 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 107KW
OPEL MONZA Otobüs 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 107KW
OPEL MONZA Düz kasa kamyon Sasi 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 107KW
OPEL MONZA Otobüs 2007 – Sonrası 2.5 CDTI 74KW
OPEL MONZA Otobüs 2001 – Sonrası 2.5 DTI 84KW
OPEL MONZA Kutu 2001 – Sonrası 2.5 DTI 84KW
OPEL MONZA Düz kasa kamyon Sasi 2001 – Sonrası 2.5 DTI 84KW
OPEL MONZA Damperli kamyon 2001 – Sonrası 2.5 DTI 84KW
OPEL MONZA Kutu 2003 – Sonrası 2.5 DTi 73KW
OPEL MONZA Damperli kamyon 2003 – Sonrası 2.5 DTI 73KW
OPEL MONZA Düz kasa kamyon Sasi 2003 – Sonrası 2.5 DTi 73KW
OPEL VIVARO Düz kasa kamyon Sasi 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 84KW
OPEL VIVARO Kutu 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 84KW
OPEL VIVARO Otobüs 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 84KW
OPEL VIVARO Düz kasa kamyon Sasi 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 107KW
OPEL VIVARO Otobüs 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 107KW
OPEL VIVARO Kutu 2006 – Sonrası 2.5 CDTI 107KW
OPEL VIVARO Otobüs 2003 – Sonrası 2.5 DTI 99KW
OPEL VIVARO Kutu 2003 – Sonrası 2.5 DTI 99KW
OPEL VIVARO Düz kasa kamyon Sasi 2006 – Sonrası 2.5 DTi 99KW
RENAULT AVANTIME MPV 2002 – 2003 2.2 dCi 110KW
RENAULT ESPACE MPV 2000 – 2002 2.2 dCi 85KW
RENAULT ESPACE MPV 2000 – 2002 2.2 dCi 95KW
RENAULT ESPACE MPV 2002 – Sonrası 2.2 dCi 110KW
RENAULT ESPACE MPV 2006 – Sonrası 2.2 dCi 102KW
RENAULT LAGUNA Hatchback 2001 – Sonrası 2.2 dCi 110KW
RENAULT LAGUNA Kombi 2001 – Sonrası 2.2 dCi 110KW
RENAULT LAGUNA Hatchback 2005 – Sonrası 2.2 dCi 102KW
RENAULT LAGUNA Kombi 2005 – Sonrası 2.2 dCi 102KW
RENAULT MASTER Otobüs 2000 – Sonrası 2.2 dCI 90 66KW
RENAULT MASTER Kutu 2000 – Sonrası 2.2 dCI 90 66KW
RENAULT MASTER Düz kasa kamyon Sasi 2000 – Sonrası 2.2 dCI 90 66KW
RENAULT MASTER Otobüs 2004 – Sonrası 2.5 dCi 84KW
RENAULT MASTER Kutu 2004 – Sonrası 2.5 dCi 84KW
RENAULT MASTER Düz kasa kamyon Sasi 2004 – Sonrası 2.5 dCi 84KW
RENAULT MASTER Otobüs 2006 – Sonrası 2.5 dCi 74KW
RENAULT MASTER Kutu 2006 – Sonrası 2.5 dCi 74KW
RENAULT MASTER Düz kasa kamyon Sasi 2006 – Sonrası 2.5 dCi 74KW
RENAULT MASTER Otobüs 2006 – Sonrası 2.5 dCi 88KW
RENAULT MASTER Kutu 2006 – Sonrası 2.5 dCi 88KW
RENAULT MASTER Düz kasa kamyon Sasi 2006 – Sonrası 2.5 dCi 88KW
RENAULT MASTER Otobüs 2006 – Sonrası 2.5 dCi 107KW
RENAULT MASTER Kutu 2006 – Sonrası 2.5 dCi 107KW
RENAULT MASTER Düz kasa kamyon Sasi 2006 – Sonrası 2.5 dCi 107KW
RENAULT MASTER Düz kasa kamyon Sasi 2003 – Sonrası 2.5 dCi 100 73KW
RENAULT MASTER Kutu 2003 – Sonrası 2.5 dCi 100 73KW
RENAULT MASTER Otobüs 2003 – Sonrası 2.5 dCi 100 73KW
RENAULT MASTER Otobüs 2001 – Sonrası 2.5 dCi 120 84KW
RENAULT MASTER Kutu 2001 – Sonrası 2.5 dCi 120 84KW
RENAULT MASTER Düz kasa kamyon Sasi 2001 – Sonrası 2.5 dCi 120 84KW
RENAULT TRAFIC Düz kasa kamyon Sasi 2001 – Sonrası 2.5 dCi 135 99KW
RENAULT TRAFIC Otobüs 2003 – Sonrası 2.5 dCi 135 99KW
RENAULT TRAFIC Kutu 2003 – Sonrası 2.5 dCi 135 99KW
RENAULT TRAFIC Otobüs 2006 – Sonrası 2.5 dCi 145 107KW
RENAULT TRAFIC Kutu 2006 – Sonrası 2.5 dCi 145 107KW
RENAULT TRAFIC Düz kasa kamyon Sasi 2006 – Sonrası 2.5 dCi 145 107KW
RENAULT VEL SATIS MPV 2002 – Sonrası 2.2 dCi 110KW
RENAULT VEL SATIS MPV 2004 – Sonrası 2.2 dCi 83KW
RENAULT VEL SATIS MPV 2004 – Sonrası 2.2 dCi 85KW
RENAULT VEL SATIS MPV 2004 – Sonrası 2.2 dCi 102KW

 

Add Comment