RENAULT CLIO 2-KANGOO 1-MEGANE-SCENIC-TRAFIC 1.9D KIZDIRMA BUJİSİ SV036

SVAC SV036

BUJİ UÇ ÖLÇÜSÜ 24.5

BUJİ BOY ÖLÇÜSÜ 95

VOLT 11V

RAF 0229

OEM KODLARI

Svac Volt OEM Beru Bosch NGK HKT
SV036 11V 7700100558 0100226245 0 250 202 035 Y-506J B-094

GLP009
BOR 0250202035
OPEL: 09110945
OPEL: 4402945
OPEL: 9110945
RENAULT: 77 00 100 558
RENAULT: 82 00 423 224
RENAULT: 6001545515
RENAULT: 82 00 423 227
VAUXHALL: 9110945
DENSO: DG-008
NGK: 2419
BER GN963
0100226245 ,
EYQUEM: PWD 504
FEBI BILSTEIN: 19249
CHAMPION: CH217/002
CHAMPION: CH217
4014427040880
3165143182185
OPEL 9110945
OPEL 09110945
OPEL 4402945
OPEL 93192629
OPEL 4418163
RENAULT 8200423227
RENAULT 8200423224
RENAULT 7700100558
RENAULT 600154

UYUMLU ARAÇLAR

Marka Model Kasa Tipi Model Yılı Motor Tipi Beygir
OPEL ANTARA Kutu 1997 – 2001 1.9 D 44KW
OPEL ANTARA Otobüs 1997 – 2001 1.9 D 44KW
OPEL ANTARA Otobüs 1998 – 2001 1.9 D 44KW
OPEL ANTARA Kutu 1998 – 2001 1.9 D 44KW
RENAULT CLIO Kutu 1998 – Sonrası 1.9 D 47KW
RENAULT CLIO Hatchback 1998 – 2005 1.9 D 47KW
RENAULT CLIO Hatchback 2000 – 2001 1.9 D 48KW
RENAULT CLIO Kutu 2000 – 2001 1.9 D 48KW
RENAULT KANGOO MPV 1997 – Sonrası D 55 1.9 40KW
RENAULT KANGOO Kutu 1997 – Sonrası D 55 1.9 40KW
RENAULT KANGOO MPV 1997 – Sonrası D 65 1.9 47KW
RENAULT KANGOO Kutu 1997 – Sonrası D 65 1.9 47KW
RENAULT MEGANE MPV 1997 – 1999 1.9 D 47KW
RENAULT THALIA Sedan 1998 – 2001 1.9 D 48KW
RENAULT TRAFIC Otobüs 1997 – 2001 1.9 D 44KW
RENAULT TRAFIC Kutu 1997 – 2001 1.9 D 44KW

 

 

 

Add Comment